Summa Cut D120

Ploter tnący Summa Cut D-120

Dzięki tej maszynie mamy możliwość wycinania wydrukowanych kształtów na wszystkich nośnikach składających się z dwóch warstw, np. folii samoprzylepnej, naklejkach, foliach flex czy flock. Ploter ten wyposażony jest w nóż wleczony oraz specjalny nóż do grubych folii, co w połączeniu z dużą siłą nacisku gwarantuje dokładne cięcie po obrysie (cięcie konturowe) nawet w grubych foliach. Ploter posiada system pozycjonowania OPOS, który z dużą precyzją wycina dowolne kształty, wygładzając jednocześnie łuki i krzywe. Dzięki ploterowi możemy wycinać dowolne napisy, numery, grafikę, a także inne wzory naklejane później na różne materiały.

Epson SureColor S30610

Drukarka solwentowa Epson SureColor S30610

Drukarka ta umożliwia drukowanie wszystkiego począwszy od plakatów, znaków, bannerów, podświetlanych paneli i materiałów POS po folię do oklejania pojazdów, dekoracji wnętrz i elementów wystaw targowych. Dzięki obsłudze szerokiej gamy nośników, możemy niezawodnie drukować na winylu, płótnie i folii do podświetleń, papierze fotograficznym oraz na wielu różnych popularnych podłożach stosowanych przy produkcji bannerów.

Konica Minolta C452

Drukarka cyfrowa Konica Minolta C452

Drukarka cyfrowa umożliwia nam wykonywanie wydruków takich jak wizytówki czy plakaty już od jednej sztuki!

Laminator Wielkoformatowy

Laminator Wielkoformatowy

Dzięki laminatorowi mamy możliwość zabezpieczenia wydruku polegającego na przyklejeniu do powierzchni zadrukowanej specjalnej ochronnej transparentnej folii.

Grafcut G52H

Gilotyna Grafcut G52H

Krajarka hydrauliczna, dzięki której mamy możliwość cięcia papieru w stosie do 80 mm.

Prasa transferowa Swing

Prasa transferowa Swing

Prasy używamy do każdego rodzaju termotransferu na materiałach płaskich (m.in. koszulki, spodnie). Doskonale nadaje się do transferu sublimacyjnego jak również do transferu folii flex i flock.

Hafciarka

Hafciarka

Hafciarka przemysłowa umożliwia nam łatwe wykonywanie haftu komputerowego na różnego rodzaju materiałach takich jak polary, ręczniki, czapki itd.

Ploter laserowy EX 1490 130W

Ploter laserowy EX 1490 130W

Ploter laserowy o polu roboczym 1400m x 900m, który stosujemy do grawerowania długopisów, laminatu grawerskiego, produkcji pieczątek, wycinania sklejki, plexi, drewna i innych materiałów. Dzięki modułowi rotacyjnemu grawerujemy również na przedmiotach w kształcie walca takich jak szklanki, kubki, puchary itp.

Prasa BluePressLine Mug

Prasa BluePressLine Mug

Przy użyciu prasy BluePRESSLine Mug wykonujemy nadruki na kubkach i kuflach.

Dron DJI Spark

Dron DJI Spark

Ten miniaturowy dron umożliwia nam wykonywanie zdjęć oraz filmów z powietrza w jakości FullHD dzięki czemu nasze projekty graficzne zyskują na niepowtarzalności.

Zaufali nam

 
Miasto Kołobrzeg
Uzdrowisko Kołobrzeg
PSB Mrówka
4Fun TV
Samsung
Zdrojowa Hotels
Polsat
Volkswagen
Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe
OpenFinance
Hortulus Dobrzyca Ogrody Tematyczne
Futurebody Paweł Jabłoński
OXIMO
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu
Hotele Nadmorskie
Arka Medical SPA
Akces Fit Spa
Klimatex
PGNiG
Radio Zet
UAM Poznań
Hosso
e-Kg
Cermag
Helen Doron English
Autoland
Navigator
Osiedle Polanki
NAT
Intermarche
Solar
Wólczanka
Dolina Noteci
BL Serwis
MKP Kotwica Kołobrzeg
Pozbruk
50Style
Amberline
Diva Spa
Mirpol